Blog

Blog

Son Makaleler

Estetik ve plastik cerrahi alanında yazılan makalelere göz atarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
kum saati
Uncategorized
Dr. Ergin Yücel

Kum Saati Estetiği

Her kadın vücut hatlarının daha güzel ve çekici olmasını ister. İdeal ve genellikle göze hoş gelen vücut şekli dediğimizde genellikle; göğüs ve popo hatlarının belirgin ve çıkıntılıyken, belin ince olduğu ‘kum saatine’ benzer vücut şekli akla gelir.

Daha Fazla »
labioplasti-dogum-sonrasi-estetik
Uncategorized
Dr. Ergin Yücel

Labioplasti ve Doğum Sonrası Estetik Ameliyatlar

Annelik Estetiği ameliyatı, kapsamlı vücut şekillendirme arayan annelere, genç ve sağlıklı görünümler kazandırmak için planlanan bir yaklaşımdır. Annelik Estetiği ameliyatı, abdominoplastiden meme büyütmeye ve liposuctiona kadar her şeyi birleştiren, en kombine ameliyatlarımızdan biridir.

Daha Fazla »
meme-kucultme-lollipop
Uncategorized
Dr. Ergin Yücel

Lolipop İzler ile Meme Küçültme Estetiği

Meme küçültme ve dikleştirme ameliyatı sonrasında başlıca iki çeşit iz oluşur. Lolipop ve T şeklinde izler. Meme ameliyatı olmak ama minimum iz olsun isteyen hastalar için lolipop şeklinde yara izi ideal bir sonuç sağlar.

Daha Fazla »
neden-liposuction
Uncategorized
Dr. Ergin Yücel

Neden Liposuction Yaptırmalıyım?

Kimi insanlarda bütün çabalara rağmen belli bölgelerde, özellikle genetik yatkınlığa bağlı olarak dirençli yağlar yok edilemez. İşte böyle zamanlarda, arzuladığımız vücut hatlarını sağlamak için en güzel çözüm; liposuctiondır.

Daha Fazla »
meme-estetigi-sonrasi-sut
Uncategorized
Dr. Ergin Yücel

Meme Estetiği Sonrası Süt Verebilir miyim?

Estetik meme ameliyatları birçok diğer ameliyat prosedüründe olduğu gibi, kendi içinde birçok riskler taşır. Kadınların kafasında ameliyat öncesi birçok soru ameliyattan sonra hala emzirebilir miyim?

Daha Fazla »
meme-kucultme-7-faydasi
Uncategorized
Dr. Ergin Yücel

Meme Küçültmenin 7 Temel Faydası

Aşırı büyük göğüslere sahip kadınlar, taşıdıkları fazla kilolar nedeniyle çok ciddi sağlık sorunları yaşarlar. Vücut ağrılarından, kronik rahatsızlığa kadar kadınların meme küçültme ameliyatını düşünmeleri için bir çok neden vardır.

Daha Fazla »
sosyal-medyanin-estetik-etkisi
Uncategorized
Dr. Ergin Yücel

Sosyal Medyanın Estetik Prosedürler Üzerine Etkisi

Bugünlerde sosyal medya her zamankinden daha yaygın ve özellikle genç nesiller arasında estetik prosedürlerin önemli ölçüde artmasına neden oldu. Yapılan bir araştırmaya göre , yaklaşık katılımcıların yarısı hem cerrahi hem de cerrahi olmayan kozmetik prosedürler hakkında karar verirken sosyal medyadan etkilendiklerini ifade etmişlerdir.

Daha Fazla »
Uncategorized
Dr. Ergin Yücel

Annelik Estetiği Adayı Mıyım?

Anne olmak, bir kadının hayatındaki en sıradışı ve özel deneyimdir şüphesiz. Bununla birlikte, bu yaşam olayı kadın vücudunu büyük bir değişime uğratır. Annelik Estetiği, hamilelik ve doğumdan olumsuz etkilenen çeşitli vücut bölgelerini düzeltmek için tasarlanmış bir prosedürdür.

Daha Fazla »